Stamboom De Duffelt » Johanna Geertruida "1878? " Kloosterman (± 1878-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Geertruida "1878? " Kloosterman 

Bron 1

Gezin van Johanna Geertruida "1878? " Kloosterman

Zij is getrouwd met Johannes Hendrikus Alphonsus Joosten.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 15 augustus 1902 te Vlissingen, Zeeland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Geertruida "1878? " Kloosterman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Geertruida "1878? " Kloosterman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Geertruida Kloosterman

Johanna Geertruida Kloosterman
± 1878-????

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Johannes Hendrikus Alphonsus Joosten, GL1095
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Zeeuws Archief
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Zeeuws Archief
    Algemeen Aktenummer: 80
    Datum: 15-08-1902
    Gemeente: Vlissingen
    Soort akte: Huwelijksakte
    Toegangnr: 25.128
    Bruidegom Johannes Hendrikus Alphonsus Joosten
    Leeftijd: 28
    Geboorteplaats: Nijmegen
    Bruid Johanna Geertruida Kloosterman
    Leeftijd: 24
    Geboorteplaats: Vlissingen
    Vader bruidegom Jan Joosten
    Moeder bruidegom Johanna Theodora Janssen
    Vader bruid Pieter Kloosterman
    Moeder bruid Geertruida Hagenaar

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 augustus 1902 lag tussen 5,8 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (84%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.

Over de familienaam Kloosterman


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I80710.php : benaderd 30 januari 2026), "Johanna Geertruida "1878? " Kloosterman (± 1878-????)".