Stamboom De Duffelt » Eduard "1880 " Kersten (1880-1961)

Persoonlijke gegevens Eduard "1880 " Kersten 

Bron 1Bron 1

Gezin van Eduard "1880 " Kersten

Hij is getrouwd met Allegonda de Waal.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1912 te Druten, Gelderland, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eduard "1880 " Kersten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eduard "1880 " Kersten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eduard Kersten

Antonia Otten
1807-1875

Eduard Kersten
1880-1961

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Eduard Kersten, GL03912
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 15
    Inventarisnr.: 8234
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8234
    Gemeente: Druten
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 15
    Datum: 02-05-1912
    Bruidegom Eduard Kersten
    Leeftijd: 31
    Geboorteplaats: -
    Bruid Allegonda de Waal
    Leeftijd: 43
    Geboorteplaats: -
    Vader bruidegom Peter Kersten
    Moeder bruidegom Cornelia Damen
    Vader bruid Johannes de Waal
    Moeder bruid Maria den Bekker

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1880 lag rond de 16,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 2 mei 1912 lag tussen -1,9 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
  • De temperatuur op 9 januari 1961 lag tussen 1,6 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (44%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In België stort een Boeing 707 neer. 73 mensen komen om, waaronder het kunstschaatsteam van de Verenigde Staten.
    • 3 maart » Hassan II wordt koning van Marokko.
    • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
    • 5 mei » Alan Shepard wordt gelanceerd aan boord van de Mercury MR-3, en is daarmee de tweede mens en tevens de eerste Amerikaan in de ruimte.
    • 9 mei » Koningin Juliana stelt de Gerbrandytoren in gebruik; deze toren in IJsselstein is beter bekend als de zender Lopik.
    • 9 december » In Israël wordt Adolf Eichmann schuldig bevonden aan oorlogsmisdaden tegen Joden in de Tweede Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kersten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kersten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kersten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kersten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I79114.php : benaderd 21 februari 2026), "Eduard "1880 " Kersten (1880-1961)".