Stamboom De Duffelt » Maria Josephina "1878 " Veraart (1878-1953)

Persoonlijke gegevens Maria Josephina "1878 " Veraart 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Maria Josephina "1878 " Veraart

Zij is getrouwd met Gerardus Aloysius van Erp.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 16 september 1903 te Maastricht, Limburg, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Josephina "1878 " Veraart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Josephina "1878 " Veraart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Josephina Veraart

Maria Josephina Veraart
1878-1953

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Gerardus Aloysius van Erp, GL00113-2
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Algemeen Toegangnr: 12.059
    Inventarisnr: 204
    Gemeente: Maastricht
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 0
    Datum: 16-09-1903
    Bruidegom Gerardus Aloysius van Erp
    Geboorteplaats: Huiselig en Neerloon (Noord-Brabant)
    Bruid Maria Josephina Veraart
    Geboorteplaats: Maastricht
    Vader bruidegom Gerardus van Erp
    Moeder bruidegom Maria Elisabeth Kocken
    Vader bruid Johannes Veraart
    Moeder bruid Maria Helena Lagro
  2. Overlijdensakte Gerardus Aloysius van Erp, GL00116-2
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 1221
    Inventarisnr: 1838
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 170
    Aangiftedatum: 17-01-1946
    Overledene Gerardus Aloysius van Erp
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 17-01-1946
    Leeftijd: 75
    Overlijdensplaats: Utrecht
    Vader Gerardus van Erp
    Moeder Maria Elizabeth Kocken
    Partner Maria Josephina Veraart

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1878 lag rond de 6,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 42%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
  • De temperatuur op 16 september 1903 lag tussen 9,0 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
  • De temperatuur op 12 april 1953 lag tussen 6,1 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (34%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Bij een mijnramp in Escouffiaux nabij Wasmes vallen zeventien doden.
    • 14 maart » Joke Roelevink, Nederlands historicus († 2018)
    • 29 mei » De Nieuw-Zeelander Edmund Hillary en de Nepalese Sherpa Tenzing Norgay bereiken als eerste mensen de top van de Mount Everest.
    • 29 juni » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Koeweit .
    • 7 september » Nikita Chroesjtsjov leider van de Communistische partij in de Sovjet-Unie.
    • 22 oktober » Laos wordt onafhankelijk van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veraart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veraart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veraart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veraart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I7575.php : benaderd 11 maart 2026), "Maria Josephina "1878 " Veraart (1878-1953)".