Stamboom De Duffelt » : Josepha Christina Theodora "1877 " Kloppenburg (1877-1956)

Persoonlijke gegevens : Josepha Christina Theodora "1877 " Kloppenburg 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2, 3

Gezin van : Josepha Christina Theodora "1877 " Kloppenburg

Zij is getrouwd met Johannes Hendrikus Laurentius de Koning.Bronnen 1, 2, 3

Zij zijn getrouwd op 22 april 1913 te Huissen, Gelderland, Nederland, zij was toen 36 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot : Josepha Christina Theodora "1877 " Kloppenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk : Josepha Christina Theodora "1877 " Kloppenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josepha Christina Theodora Kloppenburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijden Johannes Hendrikus Laurentius de Koning, WIE35945632
    hoofdpersoonnaam=Johannes Hendrikus Laurentius de Koning
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonleeftijd=65
    hoofdpersoongebplaats=Huissen
    hoofdpersoonovldatum=zaterdag 24 maart 1945
    hoofdpersoonovlplaats=Maastricht
    partner=Josepha Christina Theodora Kloppenburg
    hoofdpersoonvader=Bernardus de Koning
    hoofdpersoonmoeder=Maria Elisabeth Engelen
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=26 maart 1945
    akteplaats=Maastricht
    archief=12.130
    erfgoedinstelling=Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Registratienummer=2600
    aktenummer=278
    brontype=BS Overlijden
    partnerrelatie=Partner
    Instellingsplaats=Maastricht
    Collectiegebied=Limburg
  2. Huwelijksakte Johannes Hendrikus Laurentius de Koning, GL03633
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 15
    Inventarisnr.: 9090
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 9090
    Gemeente: Huissen
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 15
    Datum: 22-04-1913
    Bruidegom Johannes Hendrikus Laurentius de Koning
    Leeftijd: 33
    Geboorteplaats: Huissen
    Bruid Josepha Christina Theodora Kloppenburg
    Leeftijd: 36
    Geboorteplaats: Huissen
    Vader bruidegom Bernardus de Koning
    Moeder bruidegom Maria Elisabeth Engelen
    Vader bruid Christianus Kloppenburg
    Moeder bruid Maria van Rijsewijk
  3. Overlijden Josepha Christina Theodora Kloppenburg, WIE36912537
    hoofdpersoonnaam=Josepha Christina Theodora Kloppenburg
    hoofdpersoongeslacht=Vrouw
    hoofdpersoonleeftijd=79
    hoofdpersoongebplaats=Huissen
    hoofdpersoonovldatum=woensdag 19 september 1956
    hoofdpersoonovlplaats=Horn
    partner=Johannes Hendrikus Laurentius de Koning
    hoofdpersoonvader=Christianus Kloppenburg
    hoofdpersoonmoeder=Maria van Rijsewijk
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=20 september 1956
    akteplaats=Horn
    archief=12.131
    erfgoedinstelling=Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Registratienummer=3024
    aktenummer=17
    brontype=BS Overlijden
    partnerrelatie=Partner
    Instellingsplaats=Maastricht
    Collectiegebied=Limburg

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 maart 1877 lag rond de -1,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
  • De temperatuur op 22 april 1913 lag tussen 6,7 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
  • De temperatuur op 19 september 1956 lag tussen 8,4 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 23 maart » De Nederlandse Organisatie voor Internationale Bijstand, Novib, wordt opgericht. Tegenwoordig heet deze organisatie Oxfam Novib.
    • 15 juni » Technische Universiteit Eindhoven opgericht
    • 1 september » Het eerste Belgische televisiejournaal wordt gepresenteerd door Robert Stéphane.
    • 23 oktober » In Boedapest breekt de Hongaarse opstand uit.
    • 4 november » Sovjettroepen trekken Hongarije binnen om de Hongaarse opstand die op 23 oktober begon, de kop in te drukken. Duizenden komen om, meer raken gewond en bijna een kwart miljoen mensen verlaten het land. Als gevolg hiervan werd in Amsterdam Felix Meritis bestormd.
    • 7 november » Suezcrisis: De VN neemt een resolutie aan waarbij Franse, Britse en Israëlische troepen zich onmiddellijk uit Egypte moeten terugtrekken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kloppenburg


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I73676.php : benaderd 8 maart 2026), ": Josepha Christina Theodora "1877 " Kloppenburg (1877-1956)".