Stamboom De Duffelt » Hermanus "1866? " van Aalten (± 1866-????)

Persoonlijke gegevens Hermanus "1866? " van Aalten 

Bron 1Bron 1

Gezin van Hermanus "1866? " van Aalten

Hij is getrouwd met Johanna van Deelen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1897 te Huissen, Gelderland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus "1866? " van Aalten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus "1866? " van Aalten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus van Aalten

Hermanus van Aalten
± 1866-????

1897

Johanna van Deelen
± 1866-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Hermanus van Aalten, GL02744
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 15
    Inventarisnr.: 4027
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 4027
    Gemeente: Huissen
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 15
    Datum: 19-05-1897
    Bruidegom Hermanus van Aalten
    Leeftijd: 31
    Geboorteplaats: Huissen
    Bruid Johanna van Deelen
    Leeftijd: 31
    Geboorteplaats: Bemmel
    Vader bruidegom Adolph van Aalten
    Moeder bruidegom Gerharda Marwijk
    Vader bruid Wilhelmus van Deelen
    Moeder bruid Geertruida Jansen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1897 lag rond de 14,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.

Over de familienaam Van Aalten


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I68804.php : benaderd 23 januari 2026), "Hermanus "1866? " van Aalten (± 1866-????)".