Stamboom De Duffelt » Hendrika Maria "1909 +" Bouwens (1909-1909)

Persoonlijke gegevens Hendrika Maria "1909 +" Bouwens 

Bron 1

Gezin van Hendrika Maria "1909 +" Bouwens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Maria "1909 +" Bouwens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Maria "1909 +" Bouwens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Maria Bouwens

Maria Kemperman
± 1845-1923
Jacoba van Marwijk
± 1878-????

Hendrika Maria Bouwens
1909-1909


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden Hendrika Maria Bouwens, GL02844
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 62
    Inventarisnr.: 8453
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8453
    Gemeente: Huissen
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 62
    Aangiftedatum: 19-10-1909
    Overledene Hendrika Maria Bouwens
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 17-10-1909
    Overlijdensplaats: Huissen
    Vader Albertus Gerardus Bouwens
    Moeder Jacoba van Marwijk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 oktober 1909 lag tussen 11,7 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bouwens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bouwens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bouwens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bouwens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I68644.php : benaderd 30 januari 2026), "Hendrika Maria "1909 +" Bouwens (1909-1909)".