Stamboom De Duffelt » Willemina "1865? +" de Wildt (± 1865-1867)

Persoonlijke gegevens Willemina "1865? +" de Wildt 

Bron 1

Gezin van Willemina "1865? +" de Wildt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina "1865? +" de Wildt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina "1865? +" de Wildt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina de Wildt

Jan de Wildt
± 1821-1910

Willemina de Wildt
± 1865-1867


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden Willemina de Wildt, GL02631
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 11
    Inventarisnr.: 6272
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 6272
    Gemeente: Bemmel
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 11
    Aangiftedatum: 21-01-1867
    Overledene Willemina de Wildt
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 20-01-1867
    Overlijdensplaats: Ressen
    Vader Jan de Wildt
    Moeder Joanna van Marwijk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 januari 1867 lag rond de -2,7 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Wildt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Wildt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Wildt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Wildt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I68459.php : benaderd 23 januari 2026), "Willemina "1865? +" de Wildt (± 1865-1867)".