Stamboom De Duffelt » Christiaan "1844 " Scheurbiers (1844-????)

Persoonlijke gegevens Christiaan "1844 " Scheurbiers 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Christiaan "1844 " Scheurbiers

(1) Hij is getrouwd met Anna Catharina van den Branden.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 23 juni 1877 te Steenbergen (NBr), Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 33 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Adriana Baselier.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 13 november 1908 te Steenbergen (NBr), Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 64 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan "1844 " Scheurbiers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan "1844 " Scheurbiers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Scheurbiers

Christiaan Scheurbiers
1844-????

(1) 1877
(2) 1908

Adriana Baselier
± 1871-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. huwelijk Christiaan Scheurbiers, GL01372
    Type Genlias
    Archiefnaam: Brabants Historisch Informatie Centrum
    Deel/Akte: 35
    Inventarisnr.: 2854
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
    Algemeen Toegangnr: 550.150
    Inventarisnr: 2854
    Gemeente: Steenbergen
    Soort akte: huwelijk
    Aktenummer: 35
    Datum: 13-11-1908
    Bruidegom Christiaan Scheurbiers
    Geboorteplaats: Wouw
    Bruid Adriana Baselier
    Geboorteplaats: Steenbergen
    Vader bruidegom Johannes Scheurbiers
    Moeder bruidegom Anna Cornelia Raaijmakers
    Vader bruid Adriaan Baselier
    Moeder bruid Wilhelmina de Bruin
  2. huwelijk Christiaan Scheurbiers, GL01371
    Type Genlias
    Archiefnaam: Brabants Historisch Informatie Centrum
    Deel/Akte: 32
    Inventarisnr.: 7328
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
    Algemeen Toegangnr: 50.150
    Inventarisnr: 7328
    Gemeente: Steenbergen
    Soort akte: huwelijk
    Aktenummer: 32
    Datum: 23-06-1877
    Bruidegom Christiaan Scheurbiers
    Geboorteplaats: Wouw
    Bruid Anna Catharina van den Branden
    Geboorteplaats: Steenbergen
    Vader bruidegom Johannes Scheurbiers
    Moeder bruidegom Anna Cornelia Raaijmakers
    Vader bruid Stefaan van den Branden
    Moeder bruid Anna Maria Mouwen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1844 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: half bewolkt mistig. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1844: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Umberto I, koning van Italië († 1900)
    • 24 mei » Het eerste telegram ooit wordt door Samuel Morse van Baltimore naar Washington D.C. verstuurd, met als inhoud: "What hath God wrought?".
    • 6 juni » De YMCA wordt opgericht in Londen.
    • 15 juni » Aan Charles Goodyear wordt een octrooi verleend voor het vulkaniseren van rubber.
    • 1 augustus » De Zoologischer Garten Berlin, de eerste Duitse dierentuin, wordt geopend.
    • 25 augustus » Oprichting van de Congregatie van Onze Lieve Vrouw Moeder van Barmhartigheid (Fraters van Tilburg) door Joannes Zwijsen, coadjutor-apostolisch vicaris van Bisdom 's-Hertogenbosch.
  • De temperatuur op 13 november 1908 lag tussen 5,1 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 2,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Scheurbiers


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I63201.php : benaderd 26 januari 2026), "Christiaan "1844 " Scheurbiers (1844-????)".