Stamboom De Duffelt » Agnes van Eckeren

Persoonlijke gegevens Agnes van Eckeren 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 december 2010.

Gezin van Agnes van Eckeren

Zij is getrouwd met Henricus Sack.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1744 te Nijmegen, Gelderland, Nederland.

getuigen: Bartje Bonet en Willemina Beijers

Kind(eren):

  1. Henderina Sack  1744-????
  2. Henricus Sack  1748-????
  3. Henricus Sack  1755-1833 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Agnes van Eckeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Agnes van Eckeren

Agnes van Eckeren
????-

1744

Henricus Sack
1699-????

Henricus Sack
1748-????
Henricus Sack
1755-1833

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Eckeren


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I62802.php : benaderd 20 januari 2026), "Agnes van Eckeren".