Stamboom De Duffelt » Hendrina van Steen

Persoonlijke gegevens Hendrina van Steen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 december 2010.

Gezin van Hendrina van Steen

Zij is getrouwd met Theodorus Reijmer.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1755 te Keeken, Nordrhein-Westfalen, Duitsland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrina van Steen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Steen


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I62558.php : benaderd 13 februari 2026), "Hendrina van Steen".