Stamboom De Duffelt » Christiaan Lansink

Persoonlijke gegevens Christiaan Lansink 

Bron 1Bron 1

Gezin van Christiaan Lansink

Hij is getrouwd met Johanna Hendrika Postulart.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 22 november 1909 te Venlo, Limburg, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Lansink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Lansink

Christiaan Lansink
????-

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Christiaan Lansink, GL00582-3
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Deel/Akte: 0
    Inventarisnr.: 105
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Algemeen Toegangnr: 12.120
    Inventarisnr: 105
    Gemeente: Venlo
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 0
    Datum: 22-11-1909
    Bruidegom Christiaan Lansink
    Geboorteplaats: Zwolle
    Bruid Johanna Hendrika Postulart
    Geboorteplaats: Ruhrort
    Vader bruidegom Nicolaas Lansink
    Moeder bruidegom Maria Monica Pijpenseel
    Vader bruid Karel Postulart
    Moeder bruid Hendrika Theodora Pallada

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 november 1909 lag tussen -3,1 °C en 3,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.

Over de familienaam Lansink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lansink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lansink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lansink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I59663.php : benaderd 16 maart 2026), "Christiaan Lansink".