Stamboom De Duffelt » Franciskus "1859 " Zegers (1859-1932)

Persoonlijke gegevens Franciskus "1859 " Zegers 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Franciskus "1859 " Zegers

Hij is getrouwd met Geertruida Goossens.Bronnen 1, 2, 3

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1886 te Bemmel, Gelderland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Johanna Zegers  ± 1892-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciskus "1859 " Zegers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciskus "1859 " Zegers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciskus Zegers

Franciskus Zegers
1859-1932

1886

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Franciskus Zegers, GL00741-2
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 25
    Inventarisnr.: 6307
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 6307
    Gemeente: Bemmel
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 25
    Datum: 31-05-1886
    Bruidegom Franciskus Zegers
    Geboortedatum: 23-02-1959
    Geboorteplaats: Doornenburg
    Bruid Geertruida Goossens
    Geboortedatum: 26-03-1847
    Geboorteplaats: Doornenburg
    Vader bruidegom Charles Zegers
    Moeder bruidegom Wilhelmina Wanders
    Vader bruid Everardus Goossens
    Moeder bruid Geertruida van Deelen
  2. Huwelijksakte Antonius Hendrikus de Haar, GL00150-11
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 088
    Inventarisnr.: 9113
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 9113
    Gemeente: Nijmegen
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 088
    Datum: 02-04-1921
    Bruidegom Antonius Hendrikus de Haar
    Leeftijd: 26
    Geboorteplaats: Gendt
    Bruid Maria Johanna Zegers
    Leeftijd: 29
    Geboorteplaats: Bemmel
    Vader bruidegom Theodorus Antonius de Haar
    Moeder bruidegom Maria Danen
    Vader bruid Franciskus Zegers
    Moeder bruid Geertruida Goossens
  3. overlijden Franciskus Zegers, GL00747-2
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 3
    Inventarisnr.: 8350
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8350
    Gemeente: Gendt
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 3
    Aangiftedatum: 18-01-1932
    Overledene Franciskus Zegers
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 17-01-1932
    Overlijdensplaats: Gendt
    Vader Charles Zegers
    Moeder Wilhelmina Wanders
    Partner Geertruida Goossens

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 februari 1859 lag rond de 7,6 °C. De winddruk was 4.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • In het jaar 1859: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Walachije en Moldavië worden verenigd als Roemenië.
    • 17 februari » Première van de opera Un ballo in maschera van Giuseppe Verdi in Rome.
    • 22 mei » Frans II volgt Ferdinand II op als koning der Beide Siciliën
    • 17 augustus » De Amerikaanse posterijen zetten vanaf vandaag een nieuw voertuig in: de luchtballon.
    • 27 augustus » In Titusville wordt 's werelds eerste exploitabele olieveld gevonden.
    • 24 november » De Britse bioloog Charles Darwin publiceert De oorsprong der soorten (oorspronkelijke titel: On The Origin of Species). De eerste druk is meteen uitverkocht.
  • De temperatuur op 31 mei 1886 lag rond de 18,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 17 januari 1932 lag tussen 4,6 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zegers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zegers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zegers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zegers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I57966.php : benaderd 14 februari 2026), "Franciskus "1859 " Zegers (1859-1932)".