Stamboom De Duffelt » Geert "1889? " Loghies (± 1889-????)

Persoonlijke gegevens Geert "1889? " Loghies 

Bron 1Bron 1

Gezin van Geert "1889? " Loghies

Hij is getrouwd met Elsje Johanna Hulsman.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1918 te Hengelo (Ge), Gelderland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert "1889? " Loghies?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert "1889? " Loghies

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Loghies

Gerrit Breman
± 1834-1880
Hiltje Drost
± 1824-????
Jurrien Loghies
± 1841-????
Jennigje Breman
± 1861-1932

Geert Loghies
± 1889-????

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Geert Loghies, GL00349-2
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
    Deel/Akte: 18
    Inventarisnr.: 06882
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
    Algemeen Toegangnr: 123
    Inventarisnr: 06882
    Gemeente: Hengelo
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 18
    Datum: 02-02-1918
    Bruidegom Geert Loghies
    Leeftijd: 29
    Geboorteplaats: Kampen
    Bruid Elsje Johanna Hulsman
    Leeftijd: 28
    Geboorteplaats: Kampen
    Vader bruidegom Jurrien Loghies
    Moeder bruidegom Jennigje Breman
    Vader bruid Hendrik Hulsman
    Moeder bruid Maria Frielink

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 februari 1918 lag tussen -3,6 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
    • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.

Over de familienaam Loghies

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loghies.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loghies.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loghies (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I57129.php : benaderd 19 februari 2026), "Geert "1889? " Loghies (± 1889-????)".