Stamboom De Duffelt » Theodorus Franciscus "1872 " Holleman (1872-1951)

Persoonlijke gegevens Theodorus Franciscus "1872 " Holleman 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Theodorus Franciscus "1872 " Holleman

Hij is getrouwd met Wilhelmina Lambarta van Geijn.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1897 te Heteren, Gelderland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Franciscus "1872 " Holleman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Franciscus "1872 " Holleman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Franciscus Holleman

Theodorus Franciscus Holleman
1872-1951

1897

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijden Wilhelmina Lambarta van Geijn, WIE18017151
    hoofdpersoonnaam=Wilhelmina Lambarta van Geijn
    hoofdpersoonberoep=zonder beroep
    hoofdpersoonleeftijd=63 Jaar
    hoofdpersoonovldatum=vrijdag 8 september 1939
    hoofdpersoonovlplaats=Arnhem
    partner=Theodorus Franciscus Holleman
    hoofdpersoonvader=Wilhelmus Henricus van Geijn
    hoofdpersoonvaderberoep=geen beroep vermeld
    hoofdpersoonmoeder=Catharina Peters
    hoofdpersoonmoederberoep=geen beroep vermeld
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=11 september 1939
    akteplaats=Arnhem
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=9710
    aktenummer=776
    brontype=BS Overlijden
    partnerrelatie=Echtgenoot
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland
  2. Huwelijk Theodorus Franciscus Holleman, WIE18163885
    hoofdpersoonnaam=Theodorus Franciscus Holleman
    hoofdpersoonberoep=bakker
    hoofdpersoonleeftijd=24
    partnernaam=Wilhelmina Lambarta van Geijn
    partnerberoep=winkelierster
    partnerleeftijd=20
    hoofdpersoonvader=Leonardus Holleman
    hoofdpersoonvaderberoep=bakker
    hoofdpersoonmoeder=Hendrika van Elferen
    hoofdpersoonmoederberoep=zonder beroep
    partnervader=Wilhelmus Henricus van Geijn
    partnervaderberoep=tabaksplanter
    partnermoeder=Catharina Peters
    partnermoederberoep=zonder beroep
    trdatum=zaterdag 6 februari 1897
    trplaats=Heteren
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=6 februari 1897
    akteplaats=Heteren
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=4119
    aktenummer=2
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 mei 1872 lag rond de 20,5 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 6 februari 1897 lag rond de 1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 16 augustus 1951 lag tussen 6,1 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
    • 6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
    • 2 juni » Encycliek Evangelii Praecones van Paus Pius XII over het bevorderen van het katholieke missiewerk.
    • 26 juli » De staat van oorlog tussen Nederland en Duitsland wordt beëindigd.
    • 16 november » Leeuwarden: Kneppelfreed
    • 25 november » In Quito wordt het Estadio Olímpico Atahualpa officieel in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Holleman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Holleman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Holleman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Holleman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I559.php : benaderd 14 januari 2026), "Theodorus Franciscus "1872 " Holleman (1872-1951)".