Stamboom De Duffelt » Albert "1934 " Mooyweer (1934-2005)

Persoonlijke gegevens Albert "1934 " Mooyweer 


Gezin van Albert "1934 " Mooyweer

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 5 oktober 1960 te Blokzijl, Overijssel, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert "1934 " Mooyweer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert "1934 " Mooyweer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Mooyweer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juli 1934 lag tussen 9,2 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
  • De temperatuur op 5 oktober 1960 lag tussen 12,6 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ondertekening van het Japans-Amerikaans Veiligheidsverdrag.
    • 18 april » Eerste testuitzending van de V.R.O.N. (=Radio Veronica).
    • 27 april » De Nederlandse regering besluit tot het zenden van troepen naar Nederlands-Nieuw-Guinea.
    • 6 juni » Benoeming van de Duitse kardinaal Augustin Bea tot eerste president van het Secretariaat voor de eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
    • 28 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
    • 21 juli » Sirimavo Bandaranaike van Sri Lanka (toen Ceylon) wordt de eerste vrouwelijke premier ter wereld.
  • De temperatuur op 10 juni 2005 lag tussen 5,8 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 16 juni » Het Nederlandse Alerteringssysteem Terrorismebestrijding ATb treedt in werking.
    • 4 juli » Project Deep Impact: een ruimteprojectiel slaat in op de komeet Tempel 1.
    • 21 juli » In Tokyo DisneySea wordt de attractie Raging Spirits geopend.
    • 25 september » Tom Boonen wordt wereldkampioen wielrennen in de Spaanse hoofdstad Madrid.
    • 19 oktober » Saddam Hoessein staat terecht in Bagdad voor misdaden tegen de menselijkheid.
    • 27 oktober » Bij een brand in cellencomplex Schiphol komen 11 mensen om het leven. Als gevolg van het onderzoek naar de toedracht treden minister Donner (Justitie) en Dekker (VROM) af.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mooyweer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mooyweer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mooyweer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mooyweer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I53735.php : benaderd 7 februari 2026), "Albert "1934 " Mooyweer (1934-2005)".