Stamboom De Duffelt » Derk "1895? " Luttekes (± 1895-????)

Persoonlijke gegevens Derk "1895? " Luttekes 

Bron 1Bron 1

Gezin van Derk "1895? " Luttekes

Hij is getrouwd met Tjadina Roelfina Krüger.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1922 te Bellingwolde, Groningen, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk "1895? " Luttekes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Derk "1895? " Luttekes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Derk Luttekes

Fredrikus Luttekes
± 1822-????
Aaltje Meulenbeld
± 1822-????
Jantje Schuurman
± 1852-????

Derk Luttekes
± 1895-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Derk Luttekes, GL01039
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Groninger Archieven
    Deel/Akte: 41
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Groninger Archieven
    Algemeen Gemeente: Bellingwolde
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 41
    Datum: 30-06-1922
    Bruidegom Derk Luttekes
    Geboorteplaats: Ommen
    Bruid Tjadina Roelfina Krüger
    Geboorteplaats: Grathem
    Vader bruidegom Albert Jan Luttekes
    Moeder bruidegom Jantje Schuurman
    Vader bruid Hendrik Krüger
    Moeder bruid Janna Holstein

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juni 1922 lag tussen 6,8 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.

Over de familienaam Luttekes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luttekes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luttekes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luttekes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I50447.php : benaderd 27 januari 2026), "Derk "1895? " Luttekes (± 1895-????)".