Stamboom De Duffelt » Willem "1884 " Steen (1884-????)

Persoonlijke gegevens Willem "1884 " Steen 

Bron 1Bron 1

Gezin van Willem "1884 " Steen

Hij is getrouwd met Johanna Willemina Luttekes.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1910 te Ommen, Stad, Overijssel, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem "1884 " Steen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem "1884 " Steen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Steen

Willem Ebbink
1828-1903
Mannes Steen
1861-????
Dieka Ebbink
1861-????

Willem Steen
1884-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Willem Steen, GL01165
    Type Genlias
    Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
    Deel/Akte: 8
    Inventarisnr.: 10223
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
    Algemeen Toegangnr: 123
    Inventarisnr: 10223
    Gemeente: Ommen, Stad
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 8
    Datum: 09-06-1910
    Bruidegom Willem Steen
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Den Ham
    Bruid Johanna Willemina Luttekes
    Leeftijd: 29
    Geboorteplaats: Ommen, Stad
    Vader bruidegom Mannes Steen
    Moeder bruidegom Dieka Ebbink
    Vader bruid Albert Jan Luttekes
    Moeder bruid Jantje Schuurman

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 oktober 1884 lag rond de 13,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
  • De temperatuur op 9 juni 1910 lag tussen 14,4 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Steen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Steen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Steen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Steen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I50366.php : benaderd 27 januari 2026), "Willem "1884 " Steen (1884-????)".