Stamboom De Duffelt » Beitje "1883? " Lustig (± 1883-????)

Persoonlijke gegevens Beitje "1883? " Lustig 

Bron 1Bron 1

Gezin van Beitje "1883? " Lustig

Zij is getrouwd met Lambert Kos.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1908 te Huizen, Noord-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Beitje "1883? " Lustig?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Beitje "1883? " Lustig

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Beitje Lustig

Beitje Lustig
± 1883-????

1908

Lambert Kos
± 1883-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Lambert Kos, GL00132-3
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Noord-Hollands Archief
    Deel/Akte: 21
    Inventarisnr.: 358.61
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Noord-Hollands Archief
    Algemeen Toegangnr: 358
    Inventarisnr: 358.61
    Gemeente: Huizen
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 21
    Datum: 22-08-1908
    Bruidegom Lambert Kos
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Huizen
    Bruid Beitje Lustig
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Huizen
    Vader bruidegom Dirk Kos
    Moeder bruidegom Aaltje Kooij
    Vader bruid Hendrik Lustig
    Moeder bruid Geertje Kos

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 augustus 1908 lag tussen 11,6 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 8,7 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.

Over de familienaam Lustig

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lustig.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lustig.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lustig (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I49667.php : benaderd 15 maart 2026), "Beitje "1883? " Lustig (± 1883-????)".