Stamboom De Duffelt » Ebertdina Bertina "1900? " van Elburg (± 1900-)

Persoonlijke gegevens Ebertdina Bertina "1900? " van Elburg 

Bron 1

Gezin van Ebertdina Bertina "1900? " van Elburg

Zij is getrouwd met Zwier Noordman.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1922 te Zwolle (Ov), Overijssel, Nederland.


Kind(eren):

  1. Jan Noordman  1932-1933

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ebertdina Bertina "1900? " van Elburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ebertdina Bertina "1900? " van Elburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ebertdina Bertina van Elburg

Ebertdina Bertina van Elburg
± 1900-

1922

Zwier Noordman
± 1897-1938

Jan Noordman
1932-1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Zwier Noordman, GL1773
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
    Deel/Akte: 22
    Inventarisnr.: 123.14584
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
    Algemeen Toegangnr: 123
    Inventarisnr: 123.14584
    Gemeente: Zwolle
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 22
    Datum: 26-01-1922
    Bruidegom Zwier Noordman
    Geboorteplaats: Kampen
    Bruid Egbertdina Bertina van Elburg
    Geboorteplaats: Zwolle
    Vader bruidegom Jan Noordman
    Moeder bruidegom Harmpje de Velde Harsenhorst
    Vader bruid Egbert van Elburg
    Moeder bruid Bertina Westerop

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 januari 1922 lag tussen -6,0 °C en -1,5 °C en was gemiddeld -3,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Den Haag wordt het Internationaal Gerechtshof - gevestigd in het Vredespaleis - geopend.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.

Over de familienaam Van Elburg


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I48451.php : benaderd 12 maart 2026), "Ebertdina Bertina "1900? " van Elburg (± 1900-)".