Stamboom De Duffelt » Anna Lucasdochter van Heumen

Persoonlijke gegevens Anna Lucasdochter van Heumen 

    (Luijckse)
  • Patroniem Lucasdochter.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 augustus 2013.

Gezin van Anna Lucasdochter van Heumen

Zij is getrouwd met Arnoldus Rovers.

Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1701 te Oss, Noord-Brabant, Nederland.

getuigen: Adrianus Riethove en Theodora van Meeuwen

Kind(eren):

  1. Anna Maria Rovers  1707-1770 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Lucasdochter van Heumen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van Heumen

Anna van Heumen
????-

1701

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Heumen


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I4612.php : benaderd 24 januari 2026), "Anna Lucasdochter van Heumen".