Stamboom De Duffelt » Anna Willemina "1820? " ten Hulsen (± 1820-1894)

Persoonlijke gegevens Anna Willemina "1820? " ten Hulsen 

Bronnen 1, 2, 3, 4Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Anna Willemina "1820? " ten Hulsen

Zij is getrouwd met Willem Florijn.Bronnen 1, 2, 3, 4

Zij zijn getrouwd op 10 september 1842 te Borculo, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Jan Willem Florijn  ± 1843-1864
  2. Arend Jan Florijn  1849-1931 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Willemina "1820? " ten Hulsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Willemina "1820? " ten Hulsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Willemina ten Hulsen

Anna Willemina ten Hulsen
± 1820-1894

1842

Willem Florijn
± 1811-1894

Jan Willem Florijn
± 1843-1864

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Willem Florijn, GL00411-4
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 26
    Inventarisnr.: 6134
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 6134
    Gemeente: Borculo
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 26
    Datum: 10-09-1842
    Bruidegom Willem Florijn
    Leeftijd: 31
    Geboorteplaats: Borculo
    Bruid Anna Willemina ten Hulsen
    Leeftijd: 22
    Geboorteplaats: Winterswijk
    Vader bruidegom Jan Florijn
    Moeder bruidegom Willemina Klein Bruinink
    Vader bruid Abraham ten Hulsen
    Moeder bruid Anna Elisabeth Leimeester
  2. overlijden Jan Willem Florijn, GL00412-4
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 39
    Inventarisnr.: 6083
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 6083
    Gemeente: Borculo
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 39
    Aangiftedatum: 27-04-1864
    Overledene Jan Willem Florijn
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 26-04-1864
    Overlijdensplaats: Haarlo (Borculo)
    Vader Willem Florijn
    Moeder Anna Willemina ten Hulsen
  3. Huwelijksakte Arend Jan Florijn, GL00408-4
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 24
    Inventarisnr.: 6131
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 6131
    Gemeente: Borculo
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 24
    Datum: 08-12-1871
    Bruidegom Arend Jan Florijn
    Leeftijd: 22
    Geboorteplaats: Borculo
    Bruid Anna Elisabeth Knuivers
    Leeftijd: 23
    Geboorteplaats: Winterswijk
    Vader bruidegom Willem Florijn
    Moeder bruidegom Anna Wilhelmina ten Hulzen
    Vader bruid Jan Hendrik Knuivers
    Moeder bruid Janna Willemina ten Hulsen
  4. overlijden Arend Jan Florijn, GL00424-3
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 7
    Inventarisnr.: 8134
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8134
    Gemeente: Borculo
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 7
    Aangiftedatum: 23-02-1931
    Overledene Arend Jan Florijn
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 21-02-1931
    Overlijdensplaats: Borculo
    Vader Willem Florijn
    Moeder Anna Willemina ten Hulzen
    Partner Anna Elisabeth Knuivers

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 september 1842 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1842: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Oprichting in Delft van de Koninklijke Akademie ter opleiding van burgerlijke ingenieurs zoo voor 's lands dienst als voor de nijverheid en van kweekelingen voor den handel, de latere Technische Universiteit Delft.
    • 30 maart » Een verdoving met ether wordt voor de eerste keer gebruikt in een operatie door Amerikaans arts Crawford Long.
    • 17 april » Bisschopswijding van Joannes Zwijsen, coadjutor van de Apostolisch vicaris van Bisdom 's-Hertogenbosch, in de Sint-Dionysiuskerk te Tilburg.
    • 25 mei » Christian Doppler houdt in Praag zijn beroemde voordracht: "Über das farbige Licht der Doppelsterne und einige anderer Gesterne des Himmels".
    • 12 september » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Nederlands Guyana of Suriname tot Apostolisch vicariaat.
    • 8 oktober » Huwelijk van erfgroothertog Karel Alexander van Saksen-Weimar-Eisenach en prinses Sophie der Nederlanden in Den Haag.
  • De temperatuur op 17 november 1894 lag rond de 2,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ten Hulsen


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I43684.php : benaderd 2 februari 2026), "Anna Willemina "1820? " ten Hulsen (± 1820-1894)".