Stamboom De Duffelt » Petronella "1840? " van Haaren (± 1840-± 1892)

Persoonlijke gegevens Petronella "1840? " van Haaren 

Bron 1Bron 1

Gezin van Petronella "1840? " van Haaren

Zij is getrouwd met Franciscus Bernardus van Embden.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 10 april 1872 te Herwen en Aerdt, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella "1840? " van Haaren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella "1840? " van Haaren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella van Haaren

Petronella van Haaren
± 1840-± 1892

1872

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Johannes Andreas Janssen, GL00006-4
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 22
    Inventarisnr.: 4179
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 4179
    Gemeente: Herwen en Aerdt
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 22
    Datum: 25-09-1894
    Bruidegom Johannes Andreas Janssen
    Leeftijd: 27
    Geboorteplaats: Elst
    Bruid Wilhelmina Hendrikka van Embden
    Leeftijd: 18
    Geboorteplaats: Herwen en Aerdt
    Vader bruidegom Andreas Gulio Janssen
    Moeder bruidegom Margaretha Jacoba Hoogveld
    Vader bruid Franciscus Bernardus van Embden
    Moeder bruid Petronella van Haaren

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1872 lag rond de 11,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.

Over de familienaam Van Haaren


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I41287.php : benaderd 17 januari 2026), "Petronella "1840? " van Haaren (± 1840-± 1892)".