Stamboom De Duffelt » Johannes Theodorus "1792 " Sebus (1792-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Theodorus "1792 " Sebus 

Bron 1

Gezin van Johannes Theodorus "1792 " Sebus

(1) Hij is getrouwd met Gerarda van Os.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1860 te Arnhem, Gelderland, Nederland, hij was toen 67 jaar oud.


(2) Hij heeft/had een relatie met Willemina Derksen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Theodorus "1792 " Sebus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Theodorus "1792 " Sebus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Theodorus Sebus

Johannes Theodorus Sebus
1792-????

(1) 1860

Gerarda van Os
± 1808-????

(2) 

Willemina Derksen
± 1806-1853


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Johannes Theodorus Sebus, GL1176
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 76
    Inventarisnr.: 159
    Detail resultaat: (Bruidegom)
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 159
    Gemeente: Arnhem
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 76
    Datum: 09-05-1860
    Bruidegom Johannes Theodorus Sebus
    Leeftijd: 68
    Geboorteplaats: (Gent)
    Bruid Gerarda van Os
    Leeftijd: 52
    Geboorteplaats: (IJsselstein)
    Vader bruidegom Joannes Theodorus Sebus
    Moeder bruidegom Theodora Mutter
    Vader bruid Theodorus van Os
    Moeder bruid Gerrigje van Kleef
    Nadere informatie beroep bg.: schoenmaker; beroep bruid: keukenmeid; beroep vader bg.: geen beroep vermeld; beroep moeder bg.: geen beroep vermeld; beroep vader bd.: geen beroep vermeld; beroep moeder bd.: geen beroep vermeld; weduwnaar van Willemina Derksen; weduwe van Johan Casparus F. Dieterig

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 mei 1792 lag rond de 12,0 °C. Er was 66 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
  • De temperatuur op 9 mei 1860 lag rond de 12,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sebus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sebus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sebus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sebus (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I41107.php : benaderd 2 februari 2026), "Johannes Theodorus "1792 " Sebus (1792-????)".