Stamboom De Duffelt » Franz Joseph "1874? " Geurtsen (± 1874-1927)

Persoonlijke gegevens Franz Joseph "1874? " Geurtsen 

Bron 1Bron 1

Gezin van Franz Joseph "1874? " Geurtsen

(1) Hij is getrouwd met Johanna Greertruida Staring.

Zij zijn getrouwd op 23 juli 1900 te Zevenaar, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Maria Albertina Scheers.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1912 te Zevenaar, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Kind Geurtsen  1913-1913

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franz Joseph "1874? " Geurtsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franz Joseph "1874? " Geurtsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franz Joseph Geurtsen

Franz Joseph Geurtsen
± 1874-1927

(1) 1900
(2) 1912
Kind Geurtsen
1913-1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Franz Joseph Geurtsen, GL00054-11
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 14
    Inventarisnr.: 8867
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8867
    Gemeente: Zevenaar
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 14
    Datum: 21-05-1912
    Bruidegom Franz Joseph Geurtsen
    Leeftijd: 38
    Geboorteplaats: Emmerik
    Bruid Maria Albertina Scheers
    Leeftijd: 39
    Geboorteplaats: Zevenaar
    Vader bruidegom Everhard Geurtsen
    Moeder bruidegom Elisabeth Sliepenbeck
    Vader bruid Martinus Antonius Scheers
    Moeder bruid Hendrina Peeters

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1912 lag tussen 8,2 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
  • De temperatuur op 18 januari 1927 lag tussen -1,4 °C en 0,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geurtsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geurtsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geurtsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geurtsen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I38955.php : benaderd 7 februari 2026), "Franz Joseph "1874? " Geurtsen (± 1874-1927)".