Stamboom De Duffelt » Hendrikus Wilhelmus "1862? " Burgers (± 1862-????)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Wilhelmus "1862? " Burgers 

Bron 1Bron 1

Gezin van Hendrikus Wilhelmus "1862? " Burgers

Hij is getrouwd met Elisabeth Sanders.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1887 te Arnhem, Gelderland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Wilhelmus "1862? " Burgers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Wilhelmus "1862? " Burgers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Wilhelmus Burgers

Helena Raab
1800-????

Hendrikus Wilhelmus Burgers
± 1862-????

1887

Elisabeth Sanders
± 1862-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Hendrikus Wilhelmus Burgers, GL00325-6
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 218
    Inventarisnr.: 174
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 174
    Gemeente: Arnhem
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 218
    Datum: 03-08-1887
    Bruidegom Hendrikus Wilhelmus Burgers
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Arnhem
    Bruid Elisabeth Sanders
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Arnhem
    Vader bruidegom Johannes Burgers
    Moeder bruidegom Maria van Merwijk
    Vader bruid Hendrik Sanders
    Moeder bruid Johanna Petronella Brouwer

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1887 lag rond de 18,0 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.

Over de familienaam Burgers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Burgers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Burgers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Burgers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I36391.php : benaderd 22 februari 2026), "Hendrikus Wilhelmus "1862? " Burgers (± 1862-????)".