Stamboom De Duffelt » Hendrik de Laer

Persoonlijke gegevens Hendrik de Laer 


Gezin van Hendrik de Laer

Hij is getrouwd met Hernsken Kreitenberg.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1694 te Schenkenschans, Nordrhein-Westfalen, Duitsland.


Kind(eren):

  1. Petronella de Laer  1696-1779 
  2. Dersken de Laer  1698-????
  3. Anna de Laer  1705-????
  4. Nicola de Laer  1707-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik de Laer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik de Laer

Hendrik de Laer
????-

1694
Anna de Laer
1705-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam De Laer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Laer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Laer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Laer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I34920.php : benaderd 17 februari 2026), "Hendrik de Laer".