Stamboom De Duffelt » Willemina Maria Christina "1882? " Aleven (± 1882-1959)

Persoonlijke gegevens Willemina Maria Christina "1882? " Aleven 

Bronnen 1, 2, 3Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Willemina Maria Christina "1882? " Aleven

Zij is getrouwd met Aloisius Franciscus Jacobus Aleven.Bronnen 1, 2, 3

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1914 te Zevenaar, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Kind Aleven  1922-1922

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina Maria Christina "1882? " Aleven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina Maria Christina "1882? " Aleven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina Maria Christina Aleven

Johanna Nienhuis
± 1801-1876
Bernardus Aleven
± 1848-????

Willemina Maria Christina Aleven
± 1882-1959

1914
Kind Aleven
1922-1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden NN Aleven, GL01956
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 78
    Inventarisnr.: 8872
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8872
    Gemeente: Zevenaar
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 78
    Aangiftedatum: 10-07-1922
    Overledene NN Aleven
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 10-07-1922
    Overlijdensplaats: Zevenaar
    Vader Alouisius Franciscus Jacobus Aleven
    Moeder Willemina Maria Christina Aleven
  2. overlijden Maria Hendrina Johanna Aleven, GL01955
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 30
    Inventarisnr.: 8872
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8872
    Gemeente: Zevenaar
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 30
    Aangiftedatum: 08-04-1918
    Overledene Maria Hendrina Johanna Aleven
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 06-04-1918
    Overlijdensplaats: Zevenaar
    Vader Aloisius Franciscus Jacobus Aleven
    Moeder Willemina Maria Christina Aleven
  3. Huwelijksakte Aloisius Franciscus Jacobus Aleven, GL01954
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 21
    Inventarisnr.: 9152
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 9152
    Gemeente: Zevenaar
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 21
    Datum: 28-10-1914
    Bruidegom Aloisius Franciscus Jacobus Aleven
    Leeftijd: 33
    Geboorteplaats: Duiven
    Bruid Willemina Maria Christina Aleven
    Leeftijd: 32
    Geboorteplaats: Duiven
    Vader bruidegom Franciscus Arnoldus Aleven
    Moeder bruidegom Maria Elisabeth de Wit
    Vader bruid Bernardus Aleven
    Moeder bruid Hendrina Kroes

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1914 lag tussen 4,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
  • De temperatuur op 28 maart 1959 lag tussen 4,8 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Prinses Wilhelmina publiceert haar autobiografie 'Eenzaam, maar niet alleen'.
    • 10 maart » In Tibet begint een opstand tegen de Chinese overheersing die duizenden Tibetanen het leven zou kosten.
    • 17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
    • 17 maart » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Once Caldas.
    • 13 december » Aartsbisschop Makarios wordt de eerste president van Cyprus.
    • 13 december » Mies Bouwman leidt de allereerste inzamelingsactie op televisie in Nederland; Redt een kind, voor Algerijnse vluchtelingen in Marokko.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aleven

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aleven.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aleven.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aleven (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I34204.php : benaderd 14 maart 2026), "Willemina Maria Christina "1882? " Aleven (± 1882-1959)".