Stamboom De Duffelt » Margaretha Christiaans

Persoonlijke gegevens Margaretha Christiaans 

  • Een kind van Vader Christiaans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 september 2025.

Gezin van Margaretha Christiaans

Zij is getrouwd met Conradus Drissen.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1711 te Hulhuizen, Gelderland, Nederland.

getuigen: Henrichs Boumans en Aleida Franck

Kind(eren):

  1. Catharina Drissen  1711-????
  2. Gertrudt Drissen  1715-????
  3. Henrica Drissen  1717-????
  4. Antonius Drissen  1720-????
  5. Elisabetha Drissen  1724-????
  6. Elisabeth Driessen  1725-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Christiaans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Christiaans

Margaretha Christiaans
????-

1711

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Christiaans


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I337320.php : benaderd 7 februari 2026), "Margaretha Christiaans".