Stamboom De Duffelt » Gerhardus Everhardus "1882? " Huitink (± 1882-± 1966)

Persoonlijke gegevens Gerhardus Everhardus "1882? " Huitink 

Bron 1

Gezin van Gerhardus Everhardus "1882? " Huitink

Hij is getrouwd met Theresia Maria Wissink.Bronnen 1, 2

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1905 te Doetinchem, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerhardus Everhardus "1882? " Huitink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerhardus Everhardus "1882? " Huitink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhardus Everhardus Huitink

Gerhardus Everhardus Huitink
± 1882-± 1966

1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden Theresia Maria Wissink, GL0467
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 32
    Inventarisnr.: 8208
    Detail resultaat:
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8208
    Gemeente: Doetinchem Ambt
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 32
    Aangiftedatum: 03-06-1912
    Overledene Theresia Maria Wissink
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 01-06-1912
    Overlijdensplaats: Doetinchem Ambt
    Vader Hendrik Wissink
    Moeder Dorothea Mütter
    Partner Gerhardus Everhardus Huitink
    Relatie: echtge
    Nadere informatie geboortepl: Doetinchem Ambt; oud 30 jaar; beroep overl.: zonder beroep; beroep vader: geen beroep vermeld; beroep moeder: zonder beroep
  2. Huwelijksakte Gerhardus Everhardus Huitink, GL0471
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 18
    Inventarisnr.: 8201
    Detail resultaat:
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 8201
    Gemeente: Doetinchem Ambt
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 18
    Datum: 30-08-1905
    Bruidegom Gerhardus Everhardus Huitink
    Leeftijd: 23
    Geboorteplaats: Doetinchem Ambt
    Bruid Theresia Maria Wissink
    Leeftijd: 23
    Geboorteplaats: Doetinchem Ambt
    Vader bruidegom Bernardus Wilhelmus Hendrikus Huitink
    Moeder bruidegom Aleida Hillebrand
    Vader bruid Hendrik Wissink
    Moeder bruid Dorothea Mütter
    Nadere informatie beroep bg.: landbouwer; beroep bruid: zonder beroep; beroep vader bg.: houthandelaar; beroep moeder bg.: zonder beroep; beroep vader bd.: landbouwer; beroep moeder bd.: zonder beroep

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 augustus 1905 lag tussen 12,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.

Over de familienaam Huitink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huitink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huitink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huitink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I33343.php : benaderd 29 januari 2026), "Gerhardus Everhardus "1882? " Huitink (± 1882-± 1966)".