Stamboom De Duffelt » Henricus Theodoruszoon van Moorsel

Persoonlijke gegevens Henricus Theodoruszoon van Moorsel 

  • Patroniem Theodoruszoon.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 augustus 2023.

Gezin van Henricus Theodoruszoon van Moorsel

Hij is getrouwd met Josina Vereijken.

Zij zijn getrouwd op 13 augustus 1679 te Lieshout, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Theodoruszoon van Moorsel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus van Moorsel

Henricus van Moorsel
????-

1679

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Moorsel


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I314745.php : benaderd 6 februari 2026), "Henricus Theodoruszoon van Moorsel".