1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
Trouwdag 28 augustus 1957
De temperatuur op 28 augustus 1957 lag tussen 8,9 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 9,0 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
4 januari » Elvis Presley wordt goedgekeurd voor militaire dienst.
12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
6 maart » Ghana wordt onafhankelijk.
20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
Dag van overlijden 9 maart 1983
De temperatuur op 9 maart 1983 lag tussen 2,1 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I299165.php : benaderd 29 januari 2026), "Willemina "1901 " Meijninger (1901-1983)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.