Stamboom De Duffelt » : Cornelis "1899 " van Hoeflaken (1899-1960)

Persoonlijke gegevens : Cornelis "1899 " van Hoeflaken 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van : Cornelis "1899 " van Hoeflaken

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Geertruij van den Bogert) is ook zijn nicht.

(1) Hij is getrouwd met Anna Feteris.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 3 april 1924 te Hedel, Gelderland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Geertruij van den Bogert.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 21 november 1940 te Hedel, Gelderland, Nederland, hij was toen 41 jaar oud.


(3) Hij is getrouwd met Adriaantje van den Broek.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1951 te Hedel, Gelderland, Nederland, hij was toen 51 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot : Cornelis "1899 " van Hoeflaken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk : Cornelis "1899 " van Hoeflaken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van Hoeflaken

Cornelis van Hoeflaken
1899-1960

(1) 1924

Anna Feteris
1892-1929

(2) 1940
(3) 1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijden Anna Feteris, WIE17904998
    hoofdpersoonnaam=Anna Feteris
    hoofdpersoonberoep=zonder beroep
    hoofdpersoonleeftijd=36 Jaar
    hoofdpersoonovldatum=donderdag 21 februari 1929
    hoofdpersoonovlplaats=Hedel
    partner=Cornelis van Hoeflaken
    hoofdpersoonvader=Martinus Feteris
    hoofdpersoonvaderberoep=geen beroep vermeld
    hoofdpersoonmoeder=Antonia van Hekezen
    hoofdpersoonmoederberoep=geen beroep vermeld
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=22 januari 1929
    akteplaats=Hedel
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=8400
    aktenummer=4
    brontype=BS Overlijden
    partnerrelatie=Echtgenoot
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland
  2. Overlijden Geertruij van den Bogert, WIE17202750
    hoofdpersoonnaam=Geertruij van den Bogert
    hoofdpersoonberoep=zonder beroep
    hoofdpersoonleeftijd=67 Jaar
    hoofdpersoonovldatum=woensdag 15 november 1950
    hoofdpersoonovlplaats=Hedel
    partner=Cornelis Hoeflaken
    hoofdpersoonvader=Johannis van den Bogert
    hoofdpersoonvaderberoep=geen beroep vermeld
    hoofdpersoonmoeder=Adriaantje Hoeflaken
    hoofdpersoonmoederberoep=geen beroep vermeld
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=16 november 1950
    akteplaats=Hedel
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=32771
    aktenummer=15
    brontype=BS Overlijden
    partnerrelatie=Echtgenoot
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 oktober 1899 lag rond de 12,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
  • De temperatuur op 9 mei 1951 lag tussen 8,1 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Buenos Aires worden de eerste Pan-Amerikaanse Spelen uit de geschiedenis afgesloten. Gastland Argentinië eindigt als eerste in het medailleklassement, met 68 gouden, 44 zilveren en 38 bronzen medailles.
    • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
    • 29 juni » Priesterwijding van de broers Joseph en Georg Ratzinger in Freising door kardinaal Michael von Faulhaber.
    • 18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
    • 15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
    • 31 oktober » De eerste zebrapaden worden in Groot-Brittannië in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 10 oktober 1960 lag tussen 10,1 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 1 april » De eerste succesvolle weersatelliet ter wereld wordt gelanceerd, de TIROS-1.
    • 5 april » De film Ben-Hur wint elf Oscars.
    • 11 mei » Nazi-kopstuk Adolf Eichmann wordt in Argentinië door de Israëlische geheime dienst de Mossad opgepakt
    • 5 juni » Oprichting van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen door Paus Johannes XXIII en benoeming van kardinaal Augustin Bea tot president.
    • 5 augustus » Opper-Volta (sinds 1984 Burkina Faso) wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 25 november » In opdracht van dictator Trujillo worden 3 van de verzetsstrijders van de zusters Mirabal vermoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hoeflaken


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I290337.php : benaderd 27 januari 2026), ": Cornelis "1899 " van Hoeflaken (1899-1960)".