Stamboom De Duffelt » Antonetta Giesen (± 1878-????)

Persoonlijke gegevens Antonetta Giesen 

Bron 1Bron 1

Gezin van Antonetta Giesen

Zij is getrouwd met Mathijs Gielen.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1908 te Helden, Limburg, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonetta Giesen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonetta Giesen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonetta Giesen

Antonetta Giesen
± 1878-????

1908

Mathijs Gielen
± 1876-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijk Mathijs Gielen, WIE30208325
    hoofdpersoonnaam=Mathijs Gielen
    hoofdpersoonberoep=Landbouwer
    hoofdpersoonleeftijd=32
    hoofdpersoongebplaats=Helden
    partnernaam=Antonetta Giesen
    partnerberoep=z
    partnerleeftijd=30
    partnergebplaats=Helden
    hoofdpersoonvader=Silvester Gielen
    hoofdpersoonmoeder=Johanna Francina Janssen
    partnervader=Johannes Mathias Giesen
    partnermoeder=Gertrudis Rutten
    trdatum=27-04-1908
    trplaats=Helden
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=27-04-1908
    akteplaats=Helden
    archief=12.039
    erfgoedinstelling=Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Registratienummer=34
    aktenummer=9
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Maastricht
    Collectiegebied=Limburg
    Collectie=Burgerlijke Stand in Limburg: Helden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1908 lag tussen 1,2 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.

Over de familienaam Giesen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Giesen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Giesen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Giesen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I287020.php : benaderd 5 februari 2026), "Antonetta Giesen (± 1878-????)".