Stamboom De Duffelt » Maritje Wiedemeijer (± 1894-????)

Persoonlijke gegevens Maritje Wiedemeijer 

Bron 1Bron 1

Gezin van Maritje Wiedemeijer

Zij is getrouwd met Jacob Honingh.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1918 te Nieuwendam, Noord-Holland, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maritje Wiedemeijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maritje Wiedemeijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maritje Wiedemeijer

Dirk Dorreboom
± 1843-1889
Maritje Posch
± 1842-1922
Pieter Wiedemeijer
± 1871-1948
Grietje Dorreboom
± 1868-1936

Maritje Wiedemeijer
± 1894-????

1918

Jacob Honingh
± 1894-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijk Jacob Honingh, WIE31871744
    hoofdpersoonnaam=Jacob Honingh
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonberoep=agent van politie
    hoofdpersoonleeftijd=24
    hoofdpersoongebplaats=Broek in Waterland
    partnernaam=Maritje Wiedemeijer
    partnergeslacht=Vrouw
    partnerleeftijd=24
    partnergebplaats=Nieuwendam
    hoofdpersoonvader=Simon Honingh
    hoofdpersoonvadergeslacht=Man
    hoofdpersoonvaderberoep=melkslijter
    hoofdpersoonmoeder=Maritje Helmig
    hoofdpersoonmoedergeslacht=Vrouw
    partnervader=Pieter Wiedemeijer
    partnervadergeslacht=Man
    partnervaderberoep=Winkelier
    partnermoeder=Grietje Dorreboom
    partnermoedergeslacht=Vrouw
    trdatum=donderdag 28 november 1918
    trplaats=Nieuwendam
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=28 november 1918
    akteplaats=Nieuwendam
    erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
    aktenummer=19
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Haarlem
    Collectiegebied=Noord-Holland
    Aktesoort=H

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 november 1918 lag tussen 2,5 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
    • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
    • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken

Over de familienaam Wiedemeijer


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I286154.php : benaderd 12 februari 2026), "Maritje Wiedemeijer (± 1894-????)".