Stamboom De Duffelt » Dirk "1872 " van Nek (1872-????)

Persoonlijke gegevens Dirk "1872 " van Nek 

Bron 1Bron 1

Gezin van Dirk "1872 " van Nek

Hij is getrouwd met Janna Stuivenberg.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1910 te Watergraafsmeer, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 38 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk "1872 " van Nek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk "1872 " van Nek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk van Nek

Pieter Dorreboom
± 1805-1856
Grietje Zuidland
± 1807-1870
Jan van Nek
1826-????

Dirk van Nek
1872-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijk Dirk van Nek, WIE32023334
    hoofdpersoonnaam=Dirk van Nek
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonberoep=vrachtrijder
    hoofdpersoonleeftijd=38
    hoofdpersoongebplaats=Nieuwendam
    partnernaam=Janna Stuivenberg
    partnergeslacht=Vrouw
    partnerberoep=dienstbode
    partnerleeftijd=27
    partnergebplaats=Veenendaal
    hoofdpersoonvader=Jan Dirkszoon van Nek
    hoofdpersoonvadergeslacht=Man
    hoofdpersoonmoeder=Hilletje Dorreboom
    hoofdpersoonmoedergeslacht=Vrouw
    partnervader=Gerardus Stuivenberg
    partnervadergeslacht=Man
    partnervaderberoep=fabrieksarbeider
    partnermoeder=Geurtje Blom
    partnermoedergeslacht=Vrouw
    trdatum=donderdag 24 november 1910
    trplaats=Watergraafsmeer
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=24 november 1910
    akteplaats=Watergraafsmeer
    erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
    aktenummer=53
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Haarlem
    Collectiegebied=Noord-Holland
    Aktesoort=H

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juli 1872 lag rond de 26,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 24 november 1910 lag tussen -2,8 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -0,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Nek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Nek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Nek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Nek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I286008.php : benaderd 30 januari 2026), "Dirk "1872 " van Nek (1872-????)".