Stamboom De Duffelt » Johannes Theodorus "1912 " Tempels (1912-1947)

Persoonlijke gegevens Johannes Theodorus "1912 " Tempels 

Bron 1

Gezin van Johannes Theodorus "1912 " Tempels

Hij is getrouwd met Berendina Hermina Roes.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1938 te Gendringen, Gelderland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Theodorus "1912 " Tempels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Theodorus "1912 " Tempels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Theodorus Tempels

Jan Tempels
1841-1914

Johannes Theodorus Tempels
1912-1947

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden Johannes Theodorus Tempels, GL00796-4
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 32538
    Gemeente: Doetinchem
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 281
    Aangiftedatum: 13-11-1947
    Overledene Johannes Theodorus Tempels
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 12-11-1947
    Overlijdensplaats: Doetinchem
    Vader Gerhardus Theodorus Tempels
    Moeder Johanna Wilhelmina Evers
    Partner Berendina Hermina Roes

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 december 1912 lag tussen 0,5 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
  • De temperatuur op 9 augustus 1938 lag tussen 15,8 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
  • De temperatuur op 12 november 1947 lag tussen 11,6 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 16,7 mm neerslag gedurende 9,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
    • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
    • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
    • 28 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de negende keer de Copa América door twee speelronden voor het einde met 3-1 te winnen van Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tempels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tempels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tempels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tempels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I280628.php : benaderd 18 januari 2026), "Johannes Theodorus "1912 " Tempels (1912-1947)".