Stamboom De Duffelt » Theodorus "1780 " Onstein (1780-1848)

Persoonlijke gegevens Theodorus "1780 " Onstein 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Theodorus "1780 " Onstein

Hij is getrouwd met Dorothea Spaan.Bronnen 1, 2

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Gerarda Onstein  ± 1809-1819
  2. Lamberdina Onstein  1812-????
  3. Theodorus Onstein  1814-1814
  4. Theodorus Onstein  1815-1819
  5. Berendina Onstein  ± 1816-1892
  6. Hendrik Onstein  1818-1893 
  7. Gerrit Onstein  1820-1822
  8. Rutgerus Onstein  1823-1909 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus "1780 " Onstein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus "1780 " Onstein

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Onstein

Ruth Onstein
± 1746-1821

Theodorus Onstein
1780-1848


Gerarda Onstein
± 1809-1819
Berendina Onstein
± 1816-1892

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden Hendrik Onstein, GL01128-2
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 4674
    Gemeente: Gendringen
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 59
    Aangiftedatum: 26-06-1893
    Overledene Hendrik Onstein
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 24-06-1893
    Overlijdensplaats: Etten (Gendringen)
    Vader Derk Onstein
    Moeder Dorothea Spaan
    Partner Christian van Pluren
  2. Huwelijksakte Hendrik Onstein, GL01121-2
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 4748
    Gemeente: Gendringen
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 15
    Datum: 04-05-1849
    Bruidegom Hendrik Onstein
    Leeftijd: 30
    Geboorteplaats: Gendringen
    Bruid Christina van Pluren
    Leeftijd: 22
    Geboorteplaats: Gendringen
    Vader bruidegom Derk Onstein
    Moeder bruidegom Dorothea Spaan
    Vader bruid Hendrik van Pluren
    Moeder bruid Johanna Smitskamp

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1848 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 21 november 1848 tot 1 november 1849 was er in Nederland het kabinet De Kempenaer - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. J.M. de Kempenaer (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • In het jaar 1848: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Grote goudvondst in Californië. Begin van de Californische goldrush.
    • 21 februari » Duitsland - Karl Marx publiceert het Manifest van de Communistische Partij.
    • 24 februari » Marx en Engels publiceren in Londen hun Communistisch Manifest.
    • 29 mei » Wisconsin wordt de 30e staat van de Verenigde Staten.
    • 19 augustus » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Bagdad in het Ottomaanse Rijk tot aartsbisdom.
    • 28 augustus » Ondertekening Nederlandse Grondwet door koning Willem II


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Onstein

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Onstein.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Onstein.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Onstein (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I272175.php : benaderd 21 februari 2026), "Theodorus "1780 " Onstein (1780-1848)".