Stamboom De Duffelt » Hendrikus Franciscus "1902 " Hendrix (1902-1948)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Franciscus "1902 " Hendrix 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Hendrikus Franciscus "1902 " Hendrix

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Franciscus "1902 " Hendrix?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Franciscus "1902 " Hendrix

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Franciscus Hendrix

Peter Hendrix
1856-1929

Hendrikus Franciscus Hendrix
1902-1948


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorte Hendrikus Franciscus Hendrix, WIE62175715
    hoofdpersoonnaam=Hendrikus Franciscus Hendrix
    hoofdpersoongebdatum=01-07-1902
    hoofdpersoongebplaats=Venray
    hoofdpersoonvader=Peter Hendrix
    hoofdpersoonmoeder=Anna Maria Losina Verhoeven
    gebeurtenis=Geboorte
    aktedatum=02-07-1902
    akteplaats=Venray
    erfgoedinstelling=Gemeentearchief Venray
    Registratienummer=5231
    aktenummer=119
    brontype=BS Geboorte
    Collectiegebied=Limburg
    Collectie=Bron: boek, Deel: 5231, Periode: 1902
    Boek=Geboorten Venray 1902
  2. Overlijden Hendrikus Franciscus Hendrix, WIE62350291
    hoofdpersoonnaam=Hendrikus Franciscus Hendrix
    hoofdpersoonberoep=huisknecht
    hoofdpersoonleeftijd=45 jr.
    hoofdpersoongebplaats=Venray
    hoofdpersoonbegrdatum=21-01-1948
    hoofdpersoonbegrplaats=Venray
    hoofdpersoonvader=Peter Hendrix
    hoofdpersoonmoeder=Anna Maria Losina Verhoeven
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=21-01-1948
    akteplaats=Venray
    erfgoedinstelling=Gemeentearchief Venray
    Registratienummer=4286
    aktenummer=10
    brontype=
    BS Overlijden

    Collectiegebied=Limburg
    registratiedatum=22-01-1948
    Collectie=Bron: boek, Deel: 4286, Periode: 1948
    Boek=Overlijdens Venray 1948

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juli 1902 lag tussen 12,4 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 21 januari 1948 lag tussen -0,4 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 1,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 17 maart » De Benelux-landen, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk tekenen de overeenkomst van Brussel, welke een voorloper is van de NAVO-overeenkomst.
    • 14 mei » Oprichting van Roemeense voetbalclub Dinamo Boekarest.
    • 26 juni » Het Pools voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit de geschiedenis van het land. In Kopenhagen wordt met 8-0 verloren van Denemarken.
    • 25 november » Uitvinding van de kabeltelevisie, door Ed Parsons.
    • 14 december » Oprichting van de Poolse voetbalclub Górnik Zabrze.
    • 23 december » De zeven ter dood veroordeelden van het Proces van Tokio worden door middel van ophanging ter dood gebracht in de gevangenis van Sugamo Prison in Ikebukuro.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hendrix

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hendrix.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hendrix.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hendrix (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I245644.php : benaderd 6 februari 2026), "Hendrikus Franciscus "1902 " Hendrix (1902-1948)".