Stamboom De Duffelt » Bernardina Wintjes

Persoonlijke gegevens Bernardina Wintjes 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 december 2010.

Gezin van Bernardina Wintjes

Zij is getrouwd met Henricus Reinties.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1780 te Elten, Nordrhein-Westfalen, Duitsland.


Kind(eren):

  1. Hendrina Reinties  1780-???? 
  2. Everdina Reinties  1790-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardina Wintjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardina Wintjes

Bernardina Wintjes
????-

1780

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Wintjes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wintjes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wintjes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wintjes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I24126.php : benaderd 2 februari 2026), "Bernardina Wintjes".