Stamboom De Duffelt » Cornelis Johannes "1879? " van Eskert (± 1879-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Johannes "1879? " van Eskert 

Bron 1Bron 1

Gezin van Cornelis Johannes "1879? " van Eskert

Hij is getrouwd met Adriana Christina van den Oudenrijn.

Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1907 te Haarlem, Noord-Holland, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Johannes "1879? " van Eskert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Johannes "1879? " van Eskert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Johannes van Eskert

Cornelis Johannes van Eskert
± 1879-????

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijk Cornelis Johannes van Eskert, WIE29392239
    hoofdpersoonnaam=Cornelis Johannes van Eskert
    hoofdpersoonberoep=Houtzager
    hoofdpersoonleeftijd=28
    hoofdpersoongebplaats=Haarlem
    partnernaam=Adriana Christina van den Oudenrijn
    partnerleeftijd=23
    partnergebplaats=Breukelen-Nijenrode
    hoofdpersoonvader=Cornelis Johannes van Eskert
    hoofdpersoonmoeder=Maria van Amersfoort
    partnervader=Hendrik van den Oudenrijn
    partnermoeder=Jacoba Wilhelmina van Wees
    trdatum=woensdag 28 augustus 1907
    trplaats=Haarlem
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=28 augustus 1907
    akteplaats=Haarlem
    erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
    aktenummer=390
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Haarlem
    Collectiegebied=Noord-Holland

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1907 lag tussen 4,9 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.

Over de familienaam Van Eskert


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I223969.php : benaderd 21 februari 2026), "Cornelis Johannes "1879? " van Eskert (± 1879-????)".