Stamboom De Duffelt » Johannes Hendrikus "1941? +" van Wees (± 1941-1943)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrikus "1941? +" van Wees 

Bronnen 1, 2

Gezin van Johannes Hendrikus "1941? +" van Wees

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendrikus "1941? +" van Wees?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hendrikus "1941? +" van Wees

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrikus van Wees

Johannes Hendrikus van Wees
± 1941-1943


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijden Johannes Hendrikus van Wees, WIE17223477
    hoofdpersoonnaam=Johannes Hendrikus van Wees
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonberoep=zonder beroep
    hoofdpersoonleeftijd=2 Jaar
    hoofdpersoonovldatum=zondag 24 januari 1943
    hoofdpersoonovlplaats=Nijmegen
    hoofdpersoonvader=Antoon van Wees
    hoofdpersoonvaderberoep=los werkman
    hoofdpersoonmoeder=Antonetta Kersten
    hoofdpersoonmoederberoep=zonder beroep
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=28 januari 1943
    akteplaats=Wijchen
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=33283
    aktenummer=9
    opmerking=Overleden in andere gemeente
    brontype=BS Overlijden
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland
    Overleden in andere gemeente
  2. Overlijden Johannes Hendrikus van Wees, WIE46057187
    hoofdpersoonnaam=Johannes Hendrikus van Wees
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonleeftijd=2 jaar
    hoofdpersoonovldatum=zondag 24 januari 1943
    hoofdpersoonovlplaats=Nijmegen
    hoofdpersoonvader=Antoon van Wees
    hoofdpersoonvadergeslacht=Man
    hoofdpersoonmoeder=Antonetta Kersten
    hoofdpersoonmoedergeslacht=Vrouw
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=24 januari 1943
    akteplaats=Nijmegen
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=33000
    aktenummer=0080
    brontype=BS Overlijden
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1943 lag tussen -0,7 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De stad Wilhelmshaven is het slachtoffer van het eerste Amerikaanse bombardement op Duitsland.
    • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
    • 5 april » Bij een geallieerd bombardement vallen in Mortsel meer dan 900 doden en 1300 gewonden bij de burgerbevolking. De aanval was gericht tegen de ERLA-fabriek maar de bommen vallen meer dan een kilometer daarvandaan.
    • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
    • 12 oktober » De nazi-koning Tomislav II van Kroatië doet troonsafstand.
    • 10 november » Onthoofding van de rooms-katholieke priesters Johannes Prassek (32), Eduard Müller (32) en Hermann Lange (31), en de Evangelisch-Lutherse pastor Karl Friedrich Stellbrink (49) in een gevangenis in Hamburg. Ze worden de Martelaren van Lübeck genoemd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wees

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Wees.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Wees.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Wees (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I219724.php : benaderd 12 februari 2026), "Johannes Hendrikus "1941? +" van Wees (± 1941-1943)".