Stamboom De Duffelt » Johanna Elisabeth "1870 " den Hartog (1870-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth "1870 " den Hartog 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Johanna Elisabeth "1870 " den Hartog

Zij is getrouwd met Arend Weidema.

Zij zijn getrouwd op 23 augustus 1899 te Arnhem, Gelderland, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth "1870 " den Hartog?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Elisabeth "1870 " den Hartog

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth den Hartog

Stephanus van Wees
± 1802-1881
Berend den Hartog
± 1841-1891

Johanna Elisabeth den Hartog
1870-????

1899

Arend Weidema
± 1876-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorte Johanna Elisabeth den Hartog, WIE26434522
    hoofdpersoonnaam=Johanna Elisabeth den Hartog
    hoofdpersoongeslacht=Vrouw
    hoofdpersoongebdatum=donderdag 27 oktober 1870
    hoofdpersoongebplaats=Angeren (Lingewaard)
    hoofdpersoonvader=Berend den Hartog
    hoofdpersoonvaderberoep=arbeider
    hoofdpersoonvaderleeftijd=29
    hoofdpersoonmoeder=Wilhelmina Everdina van Wees
    hoofdpersoonmoederberoep=zonder beroep
    gebeurtenis=Geboorte
    aktedatum=27 oktober 1870
    akteplaats=Bemmel
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=6316
    aktenummer=126
    brontype=BS Geboorte
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland
  2. Huwelijk Arend Weidema, WIE4616808
    hoofdpersoonnaam=Arend Weidema
    hoofdpersoonberoep=spoorwegbeambte
    hoofdpersoonleeftijd=23
    partnernaam=Johanna Elisabeth den Hartog
    partnerberoep=zonder beroep
    partnerleeftijd=28
    hoofdpersoonvader=Johannes Weidema
    hoofdpersoonvaderberoep=tuinman
    hoofdpersoonmoeder=Trijntje Waaijboer
    hoofdpersoonmoederberoep=zonder beroep
    partnervader=Berend den Hartog
    partnervaderberoep=tuinman
    partnermoeder=Wilhelmina Everdina van Wees
    partnermoederberoep=zonder beroep
    trdatum=woensdag 23 augustus 1899
    trplaats=Arnhem
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=23 augustus 1899
    akteplaats=Arnhem
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=182
    aktenummer=270
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1870 lag rond de 10,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
  • De temperatuur op 23 augustus 1899 lag rond de 14,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 99%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Den Hartog


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I219218.php : benaderd 24 januari 2026), "Johanna Elisabeth "1870 " den Hartog (1870-????)".