Stamboom De Duffelt » Theodorus van Haaren

Persoonlijke gegevens Theodorus van Haaren 


Gezin van Theodorus van Haaren

Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Bless.

Zij zijn getrouwd op 26 juli 1744 te Kekerdom, Gelderland, Nederland.

getuigen: Rutgerus Daeme en Gertrude Leijgraaf

Kind(eren):

  1. Arnoldus van Haaren  1751-????
  2. Joanna van Haaren  1756-????
  3. Henrica van Haaren  1759-????
  4. Gerarda van Haaren  1766-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus van Haaren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus van Haaren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Haaren


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I19974.php : benaderd 26 januari 2026), "Theodorus van Haaren".