Stamboom De Duffelt » Gerharda "1901 +" Frenk (1901-1901)

Persoonlijke gegevens Gerharda "1901 +" Frenk 

Bron 1

Gezin van Gerharda "1901 +" Frenk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerharda "1901 +" Frenk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerharda "1901 +" Frenk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerharda Frenk

Gerardus Nuij
1837-1908
Johanna Nuij
± 1872-1912

Gerharda Frenk
1901-1901


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. overlijden Gerharda Frenk, GL00013-35
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 413
    Gemeente: Arnhem
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 938
    Aangiftedatum: 03-10-1901
    Overledene Gerharda Frenk
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 02-10-1901
    Overlijdensplaats: Arnhem
    Vader Johannes Antonius Frenk
    Moeder Johanna Nuij

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 oktober 1901 lag tussen 13,4 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Frenk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Frenk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Frenk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Frenk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I19711.php : benaderd 22 februari 2026), "Gerharda "1901 +" Frenk (1901-1901)".