Stamboom De Duffelt » Johanna Helena Maria Elisabeth "1891 " Schunlau (1891-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Helena Maria Elisabeth "1891 " Schunlau 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Johanna Helena Maria Elisabeth "1891 " Schunlau

Zij is getrouwd met Frederikus Stinissen.Bronnen 1, 2

Zij zijn getrouwd op 19 april 1922 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 30 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 8 april 1932 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Helena Maria Elisabeth "1891 " Schunlau?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Helena Maria Elisabeth "1891 " Schunlau

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Helena Maria Elisabeth Schunlau

Johanna Helena Maria Elisabeth Schunlau
1891-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijk Fredrikus Stinissen, WIE35582052
    Type WieWasWie
    Archiefnaam: Stadsarchief Rotterdam
    Inventarisnr.: 133
    Bron type: BS Huwelijk
    Pagina: s1-068
    URL: https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/324793746/srcid/35582052/oid/4
    hoofdpersoonnaam=Fredrikus Stinissen
    partnernaam=Johanna Helena Maria Elisabeth Schunlau
    trdatum=woensdag 19 april 1922
    trplaats=Rotterdam
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=1932
    akteplaats=Rotterdam
    erfgoedinstelling=Stadsarchief Rotterdam
    Registratienummer=133
    pagina=s1-068
    brontype=BS Huwelijk
    gebeurtenis1=Echtscheiding
    trdatum1=8 april 1932
    Instellingsplaats=Rotterdam
    Collectiegebied=Zuid-Holland
  2. Huwelijk Fredrikus Stinissen, WIE1957997
    Type WieWasWie
    Archiefnaam: Stadsarchief Rotterdam
    Bron type: BS Huwelijk
    Pagina: e11
    URL: https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/321287441/srcid/1957997/oid/4
    hoofdpersoonnaam=Fredrikus Stinissen
    hoofdpersoonleeftijd=27
    hoofdpersoongebplaats=Groningen
    partnernaam=Johanna Helena Maria Elisabeth Schunlau
    partnerleeftijd=30
    partnergebplaats=Rotterdam
    hoofdpersoonvader=Fredrikus Stinissen
    hoofdpersoonmoeder=Trijntje Riksma
    partnervader=Frederik Koenraad Antonie Schunlau
    partnermoeder=Johanna Cornelia Schuurman
    trdatum=woensdag 19 april 1922
    trplaats=Rotterdam
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=1922
    akteplaats=Rotterdam
    erfgoedinstelling=Stadsarchief Rotterdam
    pagina=e11
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Rotterdam
    Collectiegebied=Zuid-Holland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juni 1891 lag rond de 26,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
  • De temperatuur op 19 april 1922 lag tussen 4,4 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
    • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schunlau

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schunlau.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schunlau.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schunlau (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I191875.php : benaderd 27 februari 2026), "Johanna Helena Maria Elisabeth "1891 " Schunlau (1891-????)".