Stamboom De Duffelt » Laurence John "1891 " Young (1891-????)

Persoonlijke gegevens Laurence John "1891 " Young 

Bron 1Bron 1

Gezin van Laurence John "1891 " Young

Hij is getrouwd met Grietje Johanna Stinissen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 6 oktober 1919 te Groningen (Nld), Groningen, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Laurence John "1891 " Young?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Laurence John "1891 " Young

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Laurence John Young

Laurence John Young
1891-????

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijk Laurence John Young, WIE6539538
    Type WieWasWie
    Archiefnaam: Groninger Archieven
    Deel/Akte: 567
    Bron type: BS Huwelijk
    URL: https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/810762820/srcid/6539538/oid/31
    hoofdpersoonnaam=Laurence John Young
    hoofdpersoonberoep=essaijeur
    hoofdpersoonleeftijd=28 jaar
    hoofdpersoongebplaats=Londen, Engeland
    partnernaam=Grietje Johanna Stinissen
    partnerleeftijd=24 jaar
    partnergebplaats=Groningen
    hoofdpersoonvader=Charles Arthur Young
    hoofdpersoonmoeder=Louisa Ogilvie
    partnervader=Gradus Stinissen
    partnermoeder=Hinderkien Kruger
    trdatum=maandag 6 oktober 1919
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=6 oktober 1919
    akteplaats=Groningen
    erfgoedinstelling=Groninger Archieven
    aktenummer=567
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Groningen
    Collectiegebied=Groningen
    Aktesoort=huwelijk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 oktober 1891 lag rond de 14,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
  • De temperatuur op 6 oktober 1919 lag tussen 8,0 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
    • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
    • 11 juli » In Nederland wordt een wet opgesteld waarin de achturige werkdag en een vrije zondag worden vastgelegd.
    • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
    • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Young

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Young.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Young.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Young (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I191344.php : benaderd 13 februari 2026), "Laurence John "1891 " Young (1891-????)".