Stamboom De Duffelt » Jacobus "1887 +" Hoenselaar (1887-1903)

Persoonlijke gegevens Jacobus "1887 +" Hoenselaar 

Bron 1Bronnen 1, 2

Gezin van Jacobus "1887 +" Hoenselaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus "1887 +" Hoenselaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus "1887 +" Hoenselaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Hoenselaar

Jacobus Hoenselaar
1887-1903


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorte Jacobus Hoenselaar, WIE20220268
    hoofdpersoonnaam=Jacobus Hoenselaar
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoongebdatum=dinsdag 16 augustus 1887
    hoofdpersoongebplaats=Mook
    hoofdpersoonvader=Leonardus Hoenselaar
    hoofdpersoonmoeder=Elisabeth Kersten
    gebeurtenis=Geboorte
    aktedatum=17 augustus 1887
    akteplaats=Mook
    archief=12.069
    erfgoedinstelling=Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Registratienummer=9
    aktenummer=29
    brontype=BS Geboorte
    Instellingsplaats=Maastricht
    Collectiegebied=Limburg
  2. Overlijden Jacobus Hoenselaar, WIE35883831
    hoofdpersoonnaam=Jacobus Hoenselaar
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonleeftijd=1
    hoofdpersoongebplaats=Middelaar
    hoofdpersoonovldatum=vrijdag 5 juni 1903
    hoofdpersoonovlplaats=Middelaar
    hoofdpersoonvader=Leonardus Hoenselaar
    hoofdpersoonmoeder=Elisabeth Kersten
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=6 juni 1903
    akteplaats=Mook
    archief=12.069
    erfgoedinstelling=Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Registratienummer=23
    aktenummer=13
    brontype=BS Overlijden
    Instellingsplaats=Maastricht
    Collectiegebied=Limburg

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1887 lag rond de 13,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
  • De temperatuur op 5 juni 1903 lag tussen 6,5 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoenselaar


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I189747.php : benaderd 31 januari 2026), "Jacobus "1887 +" Hoenselaar (1887-1903)".