Stamboom De Duffelt » Johanna Geertruda van Horsen

Persoonlijke gegevens Johanna Geertruda van Horsen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 januari 2017.

Gezin van Johanna Geertruda van Horsen

Zij is getrouwd met Antonius van Houtert.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johanna van Houtert  1893-1950 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Geertruda van Horsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Geertruda van Horsen

Johanna Geertruda van Horsen
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Horsen


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I189022.php : benaderd 15 februari 2026), "Johanna Geertruda van Horsen".