Stamboom De Duffelt » Johannes Franciscus "1876 " Clarijs (1876-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Franciscus "1876 " Clarijs 

Bron 1Bron 1

Gezin van Johannes Franciscus "1876 " Clarijs

Hij is getrouwd met Maria Catharina van Ganzen.

Zij zijn getrouwd op 7 januari 1902 te Woensdrecht, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Franciscus "1876 " Clarijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Franciscus "1876 " Clarijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Franciscus Clarijs

Johannes Franciscus Clarijs
1876-????

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijk Johannes Franciscus Clarijs, WIE7822863
    hoofdpersoonnaam=Johannes Franciscus Clarijs
    hoofdpersoongebplaats=Wouw
    partnernaam=Maria Catharina van Ganzen
    partnergebplaats=Linden (België)
    hoofdpersoonvader=Cornelis Gores Clarijs
    hoofdpersoonmoeder=Maria Elisabeth Suijkerbuijk
    partnervader=Jacobus van Ganzen
    partnermoeder=Petronella Hertogs
    trdatum=dinsdag 7 januari 1902
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=7 januari 1902
    akteplaats=Woensdrecht
    archief=50
    erfgoedinstelling=Brabants Historisch Informatie Centrum
    Registratienummer=9012
    aktenummer=3
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats='s-Hertogenbosch
    Collectiegebied=Noord-Brabant

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 april 1876 lag rond de 12,9 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 7 januari 1902 lag tussen 6,1 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Clarijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Clarijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Clarijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Clarijs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I160801.php : benaderd 2 februari 2026), "Johannes Franciscus "1876 " Clarijs (1876-????)".