Stamboom De Duffelt » Johannes "1888 " de Beer (1888-1944)

Persoonlijke gegevens Johannes "1888 " de Beer 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Johannes "1888 " de Beer

Hij is getrouwd met Adriana Maria van Erp.Bronnen 1, 3

Zij zijn getrouwd op 10 februari 1912 te Sint-Oedenrode, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes "1888 " de Beer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes "1888 " de Beer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes de Beer

Johannes de Beer
1888-1944

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijden Theodorus Antonius de Beer, WIE7707837
    hoofdpersoonnaam=Theodorus Antonius de Beer
    hoofdpersoonovldatum=zondag 14 maart 1915
    hoofdpersoonovlplaats=Sint-Oedenrode
    hoofdpersoonvader=Johannes de Beer
    hoofdpersoonmoeder=Adriana Maria van Erp
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=1915
    akteplaats=Sint-Oedenrode
    archief=550
    erfgoedinstelling=Brabants Historisch Informatie Centrum
    Registratienummer=2147
    aktenummer=16
    brontype=BS Overlijden
  2. Huwelijk Johannes de Beer, WIE31646181
    hoofdpersoonnaam=Johannes de Beer
    hoofdpersoonleeftijd=23
    hoofdpersoongebplaats=Sint-Oedenrode
    partnernaam=Adriana Maria van Erp
    partnerleeftijd=26
    partnergebplaats=Sint-Oedenrode
    hoofdpersoonvader=Theodorus de Beer
    hoofdpersoonmoeder=Adriana van Roosmalen
    partnervader=Antonius van Erp
    partnermoeder=Maria Aarts
    trdatum=zaterdag 10 februari 1912
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=10 februari 1912
    akteplaats=Sint-Oedenrode
    archief=550
    erfgoedinstelling=Brabants Historisch Informatie Centrum
    Registratienummer=2131
    aktenummer=7
    brontype=BS Huwelijk
  3. Overlijden Johannes de Beer, WIE32505855
    hoofdpersoonnaam=Johannes de Beer
    hoofdpersoonovldatum=woensdag 4 oktober 1944
    hoofdpersoonovlplaats=Sint-Oedenrode
    partner=Adriana Maria van Erp
    hoofdpersoonvader=Theodorus de Beer
    hoofdpersoonmoeder=Adriana van Rosmalen
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=26 oktober 1944
    akteplaats=Sint-Oedenrode
    archief=1297
    erfgoedinstelling=Brabants Historisch Informatie Centrum
    Registratienummer=3535
    aktenummer=150
    opmerking=extract van overlijden gemeente Eindhoven
    brontype=BS Overlijden
    extract van overlijden gemeente Eindhoven

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 februari 1888 lag rond de -3,8 °C. De winddruk was 46 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
  • De temperatuur op 10 februari 1912 lag tussen 2,5 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 4 oktober 1944 lag tussen 2,3 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 9 maart » De door de Duitsers bezette Estische hoofdstad Tallinn raakt door een Sovjetbombardement zwaar beschadigd. Er vallen ca. 600 doden.
    • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
    • 7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
    • 11 september » De geallieerden bombarderen Breskens bij een poging het 15e Duitse leger de pas af te snijden.
    • 17 september » De USAAF en de RAF voeren als onderdeel van Operatie Market Garden een bombardement uit op de kazernes van Ede. Veel bommen komen echter in de bebouwde kom van Ede terecht. Er vallen 69 burgerslachtoffers.
    • 7 november » Franklin D. Roosevelt wordt voor een vierde termijn als president van de VS gekozen, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Beer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Beer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Beer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Beer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I142802.php : benaderd 9 januari 2026), "Johannes "1888 " de Beer (1888-1944)".